Deň žien s Dixi

Ak rovnako, ako my, zastávate názor, že si ženy okrem bomboniéry a obligátnej ruže zaslúžia aj inú pozornosť, potešte ich na Deň žien výberom kvalitnej a vyživujúcej starostlivosti. Vyberte si z našich tipov, obdarujte žienky vo svojom okolí i seba a užite si ôsmy marec v duchu krásy 🙂

Telová kozmetika

V zimnom období je kvalitná telová kozmetika alfou a omegou. Striedanie prekúrených miestností a mrazivého ovzdušia nerobí dobre našej imunite, vlasom ani citlivej pokožke. Po náročnom dni padne kažej žene Magický relax s telovým mliekom s arganovým olejom. Výsledkom je zhydratovaná pokožka a okamžitá revitalizácia tela i duše.

 

Svieži dotyk pre vlasy

Blíži sa obdobie, keď šály a čiapky konečne odložíme do skrine – ukážme slnku vlasy plné života! Doprajme im regeneračný Svieži dotyk s revitalizačným šampónom 7 bylín  pre krásny lesk, stimuláciu rastu a posilnenie štruktúry. Revitalizačný kondicionér zabezpečí ich ľahké rozčesávanie a zdravý vzhľad.

 

Pomoc do kabelky

Ak Vaše vlasy nemajú práve svoj deň, dodajte im nádych sviežosti vďaka Dixi žihľavovému suchému šampónu. Každá žena ocení, že sa zmestí aj do kabelky, manipulácia je skutočne jednoduchá, a tak si môžete kedykoľvek naplno užívať komfort voňavých vlasov plných objemu.  

 

Jarná únava vlasov

Jar je prelomovým obdobím sezónneho vypadávania vlasov a zníženého množstva dôležitých hormónov. Podporte kvalitu a regeneráciu vlasov tonikom Dixi Vitanol C s provitamínom B5 na suché i mastné vlasy. Dosiahnete ich spevnenie, zdravý vzhľad, obmedzenie vypadávania a celkové osvieženie. Celková a vyvážená kombinácia všetkých výživných zložiek tohto tonika sú exkluzívnou výživou pre pokožku a vlasové korienky od základov. Omladzovací efekt vitamínu C k tomu ako bonus už ani netreba zvlášť pripomínať.

 

Kompletná regenerácia v duchu Dixi & monoi olej

Najnovšia edícia Dixi s monoi olejom zahŕňa regeneračný šampón, ktorý jemne a efektívne čistí, napomáha chrániť vlasy pred vonkajšími vplyvmi a udržiavať ich zdravý vzhľad. Regeneračný kondicionér je určený pre namáhané a poškodené vlasy a pri pravidelnom používaní ich chráni pred poškodením. Po použití kondicionéra sa vlasy ľahko rozčesávajú, sú lesklé a žiarivé.

Pre krepovité a nepoddajné vlasy sme vyvinuli regeneračnú vlasovú masku, ktorá poskytuje namáhaným vlasom potrebnú regeneráciu a hĺbkovo ich vyživuje od korienkov ku končekom. Pre nadmerne poškodené vlasy je riešením naša špeciálna starostlivosť – Dixi regeneračný olej.

Vybrali ste si z našej ponuky starostlivosti pre nežné pohlavie? Všetky výrobky nájdete na našom e-shope www.herbadrug.sk.

Publikované: 02. 03. 2018

Zdieľať

Odporúčané články

Ako bojovať proti vráskam?

Starnutie je prirodzený proces, ktorého príznaky si ako prvé všimneme zvyčajne na pokožke. Prvé vrásky prichádzajú už po 25-tom roku života, hoci vtedy nie sú ešte natoľko viditeľné. Kedy sa prejavia naplno závisí vo veľkej miere od genetickej predispozície, ale aj od toho, ako sa o pokožku staráme. Ako vznikajú vrásky? Dá sa proti nim vôbec bojovať?

Ako správne vyčistiť pleť

Ak chcete mať zdravú a krásnu pokožku, drahé krémy a séra určite nestačia. Rovnako dôležité je aj každodenné dôkladné odlíčenie a z času na čas aj hĺbkové čistenie. Aktívne látky obsiahnuté v kozmetike totiž dokážu preniknúť len do dokonale čistých a otvorených pórov.

Jarná očista pleti

Starostlivosť o pleť zvnútra je rovnako dôležitá ako starostlivosť zvonka. Pravidelné hĺbkové čistenie a pleťové masky sú samozrejmosťou, ale pre správne fungovanie a dokonalý vzhľad vaša pleť potrebuje ešte niečo navyše. Celková jarná očista organizmu pomôže pleti omladnúť a nabrať druhý dych.