Nôtili sme si s Igricmi na ulici 2017

Značka Dixi podporuje dobré umenie, kultúru a oslavu radosti zo života. Preto sme sa stali partnermi už tretieho ročníka tohto pesničkárskeho festivalu a radi si Igricov na ulici užili spolu s Vami.

Igrici, stredovekí potulní umelci, kedysi putovali od hradu k hradu a pod holým nebom zabávali na dvoroch, jarmokoch a uliciach pospolitý i urodzený ľud. 18. augusta 2017 prepožičala moderným igricom svoje “nádvorie” košická umelecká zóna HalmiSpace.

Značka Dixi podporuje dobré umenie, kultúru a oslavu radosti zo života. Preto sme sa stali partnermi už tretieho ročníka tohto pesničkárskeho festivalu a radi si Igricov na ulici užili spolu s Vami.

 Rušný letný večer, trhovníci, literárny kútik. Vôňa kávy či lákavého vegánskeho jedla. Keď zavrieme oči, stále máme tento večer pred sebou. Ak ste Igricov nestihli, vychutnajte si výkony OpenMic pesničkárov, Svätoslava Hamaliara, Jana Řepku a Elišky Sýkorovej a Jana Svetlana Majerčíka prostredníctvom našej kompletnej fotogalérie na Facebooku.

 

 

Publikované: 14. 09. 2017

Zdieľať

Odporúčané články

Ako bojovať proti vráskam?

Starnutie je prirodzený proces, ktorého príznaky si ako prvé všimneme zvyčajne na pokožke. Prvé vrásky prichádzajú už po 25-tom roku života, hoci vtedy nie sú ešte natoľko viditeľné. Kedy sa prejavia naplno závisí vo veľkej miere od genetickej predispozície, ale aj od toho, ako sa o pokožku staráme. Ako vznikajú vrásky? Dá sa proti nim vôbec bojovať?

Ako správne vyčistiť pleť

Ak chcete mať zdravú a krásnu pokožku, drahé krémy a séra určite nestačia. Rovnako dôležité je aj každodenné dôkladné odlíčenie a z času na čas aj hĺbkové čistenie. Aktívne látky obsiahnuté v kozmetike totiž dokážu preniknúť len do dokonale čistých a otvorených pórov.

Jarná očista pleti

Starostlivosť o pleť zvnútra je rovnako dôležitá ako starostlivosť zvonka. Pravidelné hĺbkové čistenie a pleťové masky sú samozrejmosťou, ale pre správne fungovanie a dokonalý vzhľad vaša pleť potrebuje ešte niečo navyše. Celková jarná očista organizmu pomôže pleti omladnúť a nabrať druhý dych.