Nový regeneračný rad Dixi & monoi olej – osvedčená klasika s vôňou exotiky

Ak je pre vás kozmetika Dixi stále len synonymom žihľavového šampónu, zbystrite pozornosť. Rad našej vyživujúcej starostlivosti doplnila nová, voňavá edícia Dixi s & monoi.

Národný symbol Tahiti

Za slovo “monoi” sa skrýva zázrak Francúzskej Polynézie – vzácny vonný olej, ktorý je pre svoje vlastnosti považovaný dokonca za posvätný. Jeho výroba a receptúra má svoje prísne pravidlá – v panenskom kokosovom oleji sa po dobu 14 dní luhujú (enfleuráž) kvety gardénie tahitskej (tiaré), zozbierané v presne určenej fáze pred kvitnutím. Po dokončení tohto procesu je olej umiestnený do špeciálnych nádrží a pripravený na distribúciu.

Všeliek na vlasy a pokožku

Vzácny olej s obsahom vitamínov A, C, E a F má neobyčajné kozmetické, ale aj farmaceutické účinky – má blahodarný vplyv na vlasy aj pokožku, predstavuje prirodzenú bariéru proti dehydratácii, regeneruje poškodené vlasy a navracia im zdravý lesk, pružnosť a ľahkosť pri rozčesávaní. Vlasy sú takisto chránené pred účinkami slnka, vetra, morskej i chlórovanej vody.

Dixi & monoi

Dixi edícia s monoi olejom zahŕňa regeneračný šampón, ktorý jemne a efektívne čistí, napomáha chrániť vlasy pred vonkajšími vplyvmi a udržiavať ich zdravý vzhľad.

Regeneračný kondicionér je určený pre namáhané a poškodené vlasy a pri pravidelnom používaní ich chráni pred poškodením. Po použití kondicionéra sa vlasy ľahko rozčesávajú, sú lesklé a žiarivé.

Pre krepovité a nepoddajné vlasy sme vyvinuli regeneračnú vlasovú masku, ktorá poskytuje namáhaným vlasom potrebnú regeneráciu a hĺbkovo vyživuje vlasy od korienkov ku končekom. Pre nadmerne poškodené vlasy je riešením naša špeciálna starostlivosť Dixi regeneračný olej.

 

Doprajte svojim vlasom skutočne luxusnú starostlivosť a výživu!

Dixi & monoi už nájdete vo Vašej predajni i v našom e-shope.

Publikované: 01. 02. 2018

Zdieľať

Odporúčané články

Ako bojovať proti vráskam?

Starnutie je prirodzený proces, ktorého príznaky si ako prvé všimneme zvyčajne na pokožke. Prvé vrásky prichádzajú už po 25-tom roku života, hoci vtedy nie sú ešte natoľko viditeľné. Kedy sa prejavia naplno závisí vo veľkej miere od genetickej predispozície, ale aj od toho, ako sa o pokožku staráme. Ako vznikajú vrásky? Dá sa proti nim vôbec bojovať?

Ako správne vyčistiť pleť

Ak chcete mať zdravú a krásnu pokožku, drahé krémy a séra určite nestačia. Rovnako dôležité je aj každodenné dôkladné odlíčenie a z času na čas aj hĺbkové čistenie. Aktívne látky obsiahnuté v kozmetike totiž dokážu preniknúť len do dokonale čistých a otvorených pórov.

Jarná očista pleti

Starostlivosť o pleť zvnútra je rovnako dôležitá ako starostlivosť zvonka. Pravidelné hĺbkové čistenie a pleťové masky sú samozrejmosťou, ale pre správne fungovanie a dokonalý vzhľad vaša pleť potrebuje ešte niečo navyše. Celková jarná očista organizmu pomôže pleti omladnúť a nabrať druhý dych.