Nový regeneračný rad Dixi & monoi olej – osvedčená klasika s vôňou exotiky

Ak je pre vás kozmetika Dixi stále len synonymom žihľavového šampónu, zbystrite pozornosť. Rad našej vyživujúcej starostlivosti doplnila nová, voňavá edícia Dixi s & monoi.

Národný symbol Tahiti

Za slovo “monoi” sa skrýva zázrak Francúzskej Polynézie – vzácny vonný olej, ktorý je pre svoje vlastnosti považovaný dokonca za posvätný. Jeho výroba a receptúra má svoje prísne pravidlá – v panenskom kokosovom oleji sa po dobu 14 dní luhujú (enfleuráž) kvety gardénie tahitskej (tiaré), zozbierané v presne určenej fáze pred kvitnutím. Po dokončení tohto procesu je olej umiestnený do špeciálnych nádrží a pripravený na distribúciu.

Všeliek na vlasy a pokožku

Vzácny olej s obsahom vitamínov A, C, E a F má neobyčajné kozmetické, ale aj farmaceutické účinky – má blahodarný vplyv na vlasy aj pokožku, predstavuje prirodzenú bariéru proti dehydratácii, regeneruje poškodené vlasy a navracia im zdravý lesk, pružnosť a ľahkosť pri rozčesávaní. Vlasy sú takisto chránené pred účinkami slnka, vetra, morskej i chlórovanej vody.

Dixi & monoi

Dixi edícia s monoi olejom zahŕňa regeneračný šampón, ktorý jemne a efektívne čistí, napomáha chrániť vlasy pred vonkajšími vplyvmi a udržiavať ich zdravý vzhľad.

Regeneračný kondicionér je určený pre namáhané a poškodené vlasy a pri pravidelnom používaní ich chráni pred poškodením. Po použití kondicionéra sa vlasy ľahko rozčesávajú, sú lesklé a žiarivé.

Pre krepovité a nepoddajné vlasy sme vyvinuli regeneračnú vlasovú masku, ktorá poskytuje namáhaným vlasom potrebnú regeneráciu a hĺbkovo vyživuje vlasy od korienkov ku končekom. Pre nadmerne poškodené vlasy je riešením naša špeciálna starostlivosť Dixi regeneračný olej.

 

Doprajte svojim vlasom skutočne luxusnú starostlivosť a výživu!

Dixi & monoi už nájdete vo Vašej predajni i v našom e-shope.

Publikované: 01. 02. 2018

Zdieľať

Odporúčané články

Trojica jarných šamp(i)ónov

Po chladnejších mesiacoch potrebujú vlasy a pleť najmä poriadnu dávku hydratácie. Len tak si udržia sviežosť a pružnosť. Prečo by ste v tomto období mali siahnuť po našej sviežej trojici šamp(i)ónov?

Deň žien s Dixi

Ak rovnako, ako my, zastávate názor, že si ženy okrem bomboniéry a obligátnej ruže zaslúžia aj inú pozornosť, potešte ich na Deň žien výberom kvalitnej a vyživujúcej starostlivosti. Vyberte si z našich tipov, obdarujte žienky vo svojom okolí i seba a užite si ôsmy marec v duchu krásy 🙂

Starostlivosť o Vaše vlasy v zime

Česanie, sušenie, žehlenie, natáčanie, čiapka, mráz, sneh…vlasy patria k najťažšie skúšaným ozdobám ženskej krásy. Ako sa o ne správne postarať v zimnom období a zabezpečiť im silu a vitalitu? Prečítajte si rady profesionálov z Dixi. V chladnom počasí vlasy trpia predovšetkým nedostatkom hydratácie. Prijímame menej tekutín a často prechádzame z vykúrených miestností či auta do chladného ovzdušia. Hoci je UV žiarenie hlavne doménou leta, aj naslnkom zaliatom svahu treba vlasy pred jeho vplyvom chrániť.